CB1-T-R-B-12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1-T-R-B-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CB RELAY WITH ISO TERMINAL
Podatkovni listi: 1.CB1-T-R-B-12V.pdf2.CB1-T-R-B-12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1-T-R-B-12V
Številka dela CB1-T-R-B-12V Proizvajalec Panasonic
Opis CB RELAY WITH ISO TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18683 pcs Podatkovni list 1.CB1-T-R-B-12V.pdf2.CB1-T-R-B-12V.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CB1-T-M-24V
CB1-T-M-24V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CB RELAY HR 1 FORM C 24V
Na zalogi: 13313 pcs
Prenesi: CB1-T-M-24V.pdf
RFQ
CB100-S8
CB100-S8
Proizvajalci: JST
Opis: CONN TERM RECT 4/0 AWG #5/16
Na zalogi: 42860 pcs
Prenesi:
RFQ
CB1-T-P-12V
CB1-T-P-12V
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V