6TPB330ML
PanasonicPanasonic
6TPB330ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6TPB330ML
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Podatkovni listi: 6TPB330ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6TPB330ML
Številka dela 6TPB330ML Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50319 pcs Podatkovni list 6TPB330ML.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TPB Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena P16618DKR delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Koda proizvajalca D3L Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm natančen opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
Zmogljivost 330µF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6TPB330M
6TPB330M
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917