6TPB220ML
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
6TPB220ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6TPB220ML
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6TPB220ML
Številka dela 6TPB220ML Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca 220µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja D3L Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TPB RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2917 (7343 Metric) Druga imena P16234TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Številka izdelka proizvajalca 6TPB220ML
Lifetime @ Temp. 40 mOhm Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti General Purpose Razširjen opis 220µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917