ML100.109
PULSPULS
ML100.109 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ML100.109
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka DIN RAIL PSU 100W 24V 4.2A
Podatkovni listi: 1.ML100.109.pdf2.ML100.109.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 392 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 392 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ML100.109
Številka dela ML100.109 Proizvajalec PULS
Opis DIN RAIL PSU 100W 24V 4.2A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 392 pcs Podatkovni list 1.ML100.109.pdf2.ML100.109.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC Tip Enclosed, Conformal Coated
Velikost / dimenzija 4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm) Serija MiniLine
Moč (Watts) 100W Druga imena 1736-1061
ML100.109-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, Conformal Coating, DC Input Capable, Load Sharing Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.2A
Odobritve CB, CE, cULus, cURus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ML1000FE-R52
ML1000FE-R52
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL