ML100.105
PULSPULS
ML100.105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ML100.105
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka DIN RAIL PSU 100W 48V 2.1A
Podatkovni listi: 1.ML100.105.pdf2.ML100.105.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 491 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ML100.105
Številka dela ML100.105 Proizvajalec PULS
Opis DIN RAIL PSU 100W 48V 2.1A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 491 pcs Podatkovni list 1.ML100.105.pdf2.ML100.105.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC, 184 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm) Serija MiniLine
Moč (Watts) 100W Druga imena 1736-1014
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing Učinkovitost 91.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 132 VAC, 184 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A