3G3AX-RBC6001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AX-RBC6001
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka BRK RESISTOR 600W,35OHMS 10%ED
Podatkovni listi: 3G3AX-RBC6001.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 123 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 123 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AX-RBC6001
Številka dela 3G3AX-RBC6001 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis BRK RESISTOR 600W,35OHMS 10%ED Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123 pcs Podatkovni list 3G3AX-RBC6001.pdf
Utež - Uporaba -
Specifikacije 35Ohm, 600W Serija -
Druga imena 3G3AXRBC6001 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Braking Resistor 35Ohm, 600W Vrsta pripomočka Braking Resistor