3G3AX-RBC4001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3G3AX-RBC4001
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka BRK RESISTOR 400W,50OHMS 10%ED
Podatkovni listi: 3G3AX-RBC4001.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 144 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3G3AX-RBC4001
Številka dela 3G3AX-RBC4001 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis BRK RESISTOR 400W,50OHMS 10%ED Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144 pcs Podatkovni list 3G3AX-RBC4001.pdf
Utež - Uporaba -
Specifikacije 50Ohm, 400W Serija -
Druga imena 3G3AXRBC4001 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Braking Resistor 50Ohm, 400W Vrsta pripomočka Braking Resistor