WLBR005FET
OhmiteOhmite
WLBR005FET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WLBR005FET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.005 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WLBR005FET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WLBR005FET
Številka dela WLBR005FET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166517 pcs Podatkovni list WLBR005FET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WL Odpornost 5 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)