WLBR050FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WLBR050FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.05 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WLBR050FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WLBR050FE
Številka dela WLBR050FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69236 pcs Podatkovni list WLBR050FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WL Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWLBR050FE
OHWLBR050FE-ND
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound