WHB15RFE
pregled izdelka
Številka dela: WHB15RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB15RFE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHB15RFE
Številka dela WHB15RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81360 pcs Podatkovni list WHB15RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB15RFE
OHWHB15RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound