WHB10RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHB10RFE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB10RFE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHB10RFE
Številka dela WHB10RFE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 10 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92913 pcs Podatkovni list WHB10RFE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB10RFE
OHWHB10RFE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHB150FE
WHB150FE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 90571 pcs
Prenesi: WHB150FE.pdf
RFQ
WHB10RFET
WHB10RFET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 10 OHM 1W 1% AXIAL