WHAR75FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHAR75FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHAR75FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHAR75FE
Številka dela WHAR75FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96767 pcs Podatkovni list WHAR75FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serija WH Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHAR75FE
OHWHAR75FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 750 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHAR25FET
WHAR25FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 60341 pcs
Prenesi: WHAR25FET.pdf
RFQ
WHAR25FE
WHAR25FE
Proizvajalci: Ohmite
Na zalogi: 85520 pcs
Prenesi: WHAR25FE.pdf
RFQ
WHAR75FET
WHAR75FET
Opis: RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL