WHAR25FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHAR25FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHAR25FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHAR25FE
Številka dela WHAR25FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85520 pcs Podatkovni list WHAR25FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serija WH Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHAR25FE
OHWHAR25FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 250 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound