ON1235E-R58
pregled izdelka
Številka dela: ON1235E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 12K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ON1235E-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ON1235E-R58
Številka dela ON1235E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 12K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2619949 pcs Podatkovni list ON1235E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija Little Rebel® ON Odpornost 12 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ON1235ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film