ON1055E-R58
pregled izdelka
Številka dela: ON1055E-R58
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 1M OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ON1055E-R58.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ON1055E-R58
Številka dela ON1055E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 1M OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2477117 pcs Podatkovni list ON1055E-R58.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija Little Rebel® ON Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena ON1055ER58
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film