UPW1V331MPD6TA
NichiconNichicon
UPW1V331MPD6TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1V331MPD6TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1V331MPD6TA.pdf2.UPW1V331MPD6TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1V331MPD6TA
Številka dela UPW1V331MPD6TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 434659 pcs Podatkovni list 1.UPW1V331MPD6TA.pdf2.UPW1V331MPD6TA.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 646.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 995mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 65 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF