UPW1V331MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1V331MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1V331MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1V331MPD1TD.pdf2.UPW1V331MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1V331MPD1TD
Številka dela UPW1V331MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 363870 pcs Podatkovni list 1.UPW1V331MPD1TD.pdf2.UPW1V331MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 682.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.05A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11942-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 68 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW1V331MPD6TD
UPW1V331MPD6TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Na zalogi: 115281 pcs
Prenesi: UPW1V331MPD6TD.pdf
RFQ
UPW1V331MPD
UPW1V331MPD
Proizvajalci: Nichicon