UPW1J331MHH
NichiconNichicon
UPW1J331MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1J331MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1J331MHH.pdf2.UPW1J331MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1J331MHH
Številka dela UPW1J331MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6926 pcs Podatkovni list 1.UPW1J331MHH.pdf2.UPW1J331MHH.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 838.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 85 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF