UPW1J331MHD
NichiconNichicon
UPW1J331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1J331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1J331MHD.pdf2.UPW1J331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1J331MHD
Številka dela UPW1J331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138038 pcs Podatkovni list 1.UPW1J331MHD.pdf2.UPW1J331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 838.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1945
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 85 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose