UCL0J331MCL6GS
NichiconNichicon
UCL0J331MCL6GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCL0J331MCL6GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.UCL0J331MCL6GS.pdf2.UCL0J331MCL6GS.pdf3.UCL0J331MCL6GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCL0J331MCL6GS
Številka dela UCL0J331MCL6GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UCL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3891-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 180 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose