UCL0J331MCL1GS
NichiconNichicon
UCL0J331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCL0J331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.UCL0J331MCL1GS.pdf2.UCL0J331MCL1GS.pdf3.UCL0J331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCL0J331MCL1GS
Številka dela UCL0J331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UCL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-3890-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 160 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose