UBT1J331MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1J331MHD8
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UBT1J331MHD8.pdf2.UBT1J331MHD8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1J331MHD8
Številka dela UBT1J331MHD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 87882 pcs Podatkovni list 1.UBT1J331MHD8.pdf2.UBT1J331MHD8.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF