UBT1J331MHD
NichiconNichicon
UBT1J331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1J331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBT1J331MHD.pdf2.UBT1J331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1J331MHD
Številka dela UBT1J331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74971 pcs Podatkovni list 1.UBT1J331MHD.pdf2.UBT1J331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16614
UBT1J331MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 120 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UBT1J330MPD1TD
UBT1J330MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Na zalogi: 128111 pcs
Prenesi: UBT1J330MPD1TD.pdf
RFQ
UBT1J330MPD8
UBT1J330MPD8
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
Na zalogi: 422119 pcs
Prenesi: UBT1J330MPD8.pdf
RFQ
UBT1J331MHD1TO
UBT1J331MHD1TO
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Prenesi: UBT1J331MHD1TO.pdf
UBT1J331MHD8
UBT1J331MHD8
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 63V THRU HOLE