UBT1H331MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1H331MHD8
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UBT1H331MHD8.pdf2.UBT1H331MHD8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1H331MHD8
Številka dela UBT1H331MHD8 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 96262 pcs Podatkovni list 1.UBT1H331MHD8.pdf2.UBT1H331MHD8.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.33A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17581
UBT1H331MHD8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF