UBT1H331MHD
NichiconNichicon
UBT1H331MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UBT1H331MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UBT1H331MHD.pdf2.UBT1H331MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UBT1H331MHD
Številka dela UBT1H331MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90859 pcs Podatkovni list 1.UBT1H331MHD.pdf2.UBT1H331MHD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UBT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.33A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-14457
UBT1H331MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 70 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive