PCJ0J331MCL4GS
NichiconNichicon
PCJ0J331MCL4GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCJ0J331MCL4GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.PCJ0J331MCL4GS.pdf2.PCJ0J331MCL4GS.pdf3.PCJ0J331MCL4GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCJ0J331MCL4GS
Številka dela PCJ0J331MCL4GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCJ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.47A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-14049-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 14 mOhm natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose