PCJ0J331MCL1GS
NichiconNichicon
PCJ0J331MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCJ0J331MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.PCJ0J331MCL1GS.pdf2.PCJ0J331MCL1GS.pdf3.PCJ0J331MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCJ0J331MCL1GS
Številka dela PCJ0J331MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PCJ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.95A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-14048-2
PCJ0J331MCL1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 14 mOhm natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose