FR02FC16P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC16P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR02FC16P-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Podatkovni listi: FR02FC16P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FR02FC16P-R
Številka dela FR02FC16P-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44140 pcs Podatkovni list FR02FC16P-R.pdf
Pralni No Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija FR02
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 360-2210-2
FR02FC16PR
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.154" (3.90mm) Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Steps natančen opis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit Hexadecimal Complement
Material telesa Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Tip aktuatorja Rotary for Tool
Raven aktuatorja Flush, Recessed
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FR02FR10P-S
FR02FR10P-S
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Na zalogi: 27958 pcs
Prenesi: FR02FR10P-S.pdf
RFQ
FR02FC16P
FR02FC16P
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V