FR02FC10P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC10P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR02FC10P-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Podatkovni listi: FR02FC10P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FR02FC10P-R
Številka dela FR02FC10P-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40181 pcs Podatkovni list FR02FC10P-R.pdf
Pralni No Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija FR02
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 360-2209-2 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Steps
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.154" (3.90mm) Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Steps natančen opis Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit BCD Complement
Material telesa Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Tip aktuatorja Rotary for Tool
Raven aktuatorja Flush, Recessed
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FR02FC10P-S
FR02FC10P-S
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Na zalogi: 30262 pcs
Prenesi: FR02FC10P-S.pdf
RFQ
FR02FR10P-R
FR02FR10P-R
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Na zalogi: 23726 pcs
Prenesi: FR02FR10P-R.pdf
RFQ
FR02FC10P
FR02FC10P