CSTCC3M30G53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC3M30G53-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCC3M30G53-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RESONATOR
Podatkovni listi: 1.CSTCC3M30G53-R0.pdf2.CSTCC3M30G53-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCC3M30G53-R0
Številka dela CSTCC3M30G53-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RESONATOR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4777 pcs Podatkovni list 1.CSTCC3M30G53-R0.pdf2.CSTCC3M30G53-R0.pdf
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTCC Paket / primer 3-SMD, Non-Standard
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.061" (1.55mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Pogostost 3.3MHz Lastnosti Built in Capacitor
natančen opis 3.3MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF -20°C ~ 80°C Surface Mount Zmogljivost 15pF