CSTCC2M50G56-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC2M50G56-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCC2M50G56-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 2.5000MHZ 47PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCC2M50G56-R0.pdf2.CSTCC2M50G56-R0.pdf3.CSTCC2M50G56-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCC2M50G56-R0
Številka dela CSTCC2M50G56-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 2.5000MHZ 47PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTCC Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-7844-6
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Toleranca frekvence ±0.5% Stabilnost frekvence ±0.4%
Pogostost 2.5MHz Lastnosti Built in Capacitor
natančen opis 2.5MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF ±0.4% -20°C ~ 80°C Surface Mount Zmogljivost 47pF