MXLSMLJ54AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ54AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ54AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ54AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ54AE3
Številka dela MXLSMLJ54AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8072 pcs Podatkovni list MXLSMLJ54AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12616
1086-12616-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A Zmogljivost @ Pogostost -