MXLSMLJ54A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ54A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ54A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ54A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ54A
Številka dela MXLSMLJ54A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8164 pcs Podatkovni list MXLSMLJ54A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12615
1086-12615-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ54AE3
MXLSMLJ54AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB