MXLSMLJ48AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ48AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ48AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ48AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ48AE3
Številka dela MXLSMLJ48AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7348 pcs Podatkovni list MXLSMLJ48AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12604
1086-12604-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A Zmogljivost @ Pogostost -