MXLSMLJ48A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ48A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ48A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ48A
Številka dela MXLSMLJ48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7238 pcs Podatkovni list MXLSMLJ48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12603
1086-12603-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ5.0CA
MXLSMLJ5.0CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AB
Na zalogi: 7266 pcs
Prenesi: MXLSMLJ5.0CA.pdf
RFQ
MXLSMLJ43CAE3
MXLSMLJ43CAE3
Opis: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Na zalogi: 6284 pcs
Prenesi: MXLSMLJ43CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ48AE3
MXLSMLJ48AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB