MXLSMLJ170A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ170A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ170A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ170A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ170A
Številka dela MXLSMLJ170A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6324 pcs Podatkovni list MXLSMLJ170A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12547
1086-12547-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Zmogljivost @ Pogostost -