MXLSMLJ16A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ16A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ16A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ16A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ16A
Številka dela MXLSMLJ16A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7854 pcs Podatkovni list MXLSMLJ16A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12543
1086-12543-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 115.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMLJ160CAE3
MXLSMLJ160CAE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Na zalogi: 6476 pcs
Prenesi: MXLSMLJ160CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ16AE3
MXLSMLJ16AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO214AB