MXLSMLG10A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG10A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG10A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG10A
Številka dela MXLSMLG10A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6250 pcs Podatkovni list MXLSMLG10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12315
1086-12315-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.4A Zmogljivost @ Pogostost -