MXLSMLG100A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLG100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMLG100A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLG100A
Številka dela MXLSMLG100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5992 pcs Podatkovni list MXLSMLG100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12311
1086-12311-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A Zmogljivost @ Pogostost -