MXLSMCGLCE7.5AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCGLCE7.5AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCGLCE7.5AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCGLCE7.5AE3
Številka dela MXLSMCGLCE7.5AE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 5478 pcs Podatkovni list MXLSMCGLCE7.5AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8.33V
Napetost - razčlenitev (min) 7.5V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 100A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12026
1086-12026-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMCGLCE7.5AE3
Opis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No