MXLSMCGLCE60AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCGLCE60AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
Podatkovni listi: MXLSMCGLCE60AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCGLCE60AE3
Številka dela MXLSMCGLCE60AE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4467 pcs Podatkovni list MXLSMCGLCE60AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 66.7V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 15.5A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-12020
1086-12020-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMCGLCE60AE3
Opis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 96.8V
Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz Dvosmerni kanali No