MXLSMBJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ85CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ85CA
Številka dela MXLSMBJ85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8737 pcs Podatkovni list MXLSMBJ85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-11733
1086-11733-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A