MXLSMBJ85A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ85A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ85A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ85A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ85A
Številka dela MXLSMBJ85A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9977 pcs Podatkovni list MXLSMBJ85A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11731
1086-11731-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Zmogljivost @ Pogostost -