MXLSMBJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ78A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ78A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ78A
Številka dela MXLSMBJ78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9573 pcs Podatkovni list MXLSMBJ78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11719
1086-11719-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.7A Zmogljivost @ Pogostost -