MXLSMBJ75A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ75A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ75A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ75A
Številka dela MXLSMBJ75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10244 pcs Podatkovni list MXLSMBJ75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11715
1086-11715-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A Zmogljivost @ Pogostost -