MXLSMBJ54A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ54A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ54A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ54A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ54A
Številka dela MXLSMBJ54A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10380 pcs Podatkovni list MXLSMBJ54A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11679
1086-11679-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Zmogljivost @ Pogostost -