MXLSMBJ51AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ51AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ51AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ51AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ51AE3
Številka dela MXLSMBJ51AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8846 pcs Podatkovni list MXLSMBJ51AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11676
1086-11676-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A Zmogljivost @ Pogostost -