MXLSMBJ43AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ43AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ43AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ43AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ43AE3
Številka dela MXLSMBJ43AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10573 pcs Podatkovni list MXLSMBJ43AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11660
1086-11660-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJ40AE3
MXLSMBJ40AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Na zalogi: 8625 pcs
Prenesi: MXLSMBJ40AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ43CA
MXLSMBJ43CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Na zalogi: 8418 pcs
Prenesi: MXLSMBJ43CA.pdf
RFQ
MXLSMBJ43A
MXLSMBJ43A