MXLSMBJ40CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ40CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ40CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ40CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ40CA
Številka dela MXLSMBJ40CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8347 pcs Podatkovni list MXLSMBJ40CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-11657
1086-11657-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJ43CAE3
MXLSMBJ43CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Na zalogi: 9351 pcs
Prenesi: MXLSMBJ43CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ43CA
MXLSMBJ43CA
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 8418 pcs
Prenesi: MXLSMBJ43CA.pdf
RFQ
MXLSMBJ40CAE3
MXLSMBJ40CAE3
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA