MXLSMBJ11AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ11AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ11AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ11AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ11AE3
Številka dela MXLSMBJ11AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7927 pcs Podatkovni list MXLSMBJ11AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11562
1086-11562-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJ120CAE3
MXLSMBJ120CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Na zalogi: 7728 pcs
Prenesi: MXLSMBJ120CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ11A
MXLSMBJ11A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA